VM Recruitment s.r.o.

Auto Mechanik - Nemecko, od 2800 € v čistom mesačne, Aj bez jazyka, TPP

Arbeitsplatz

Deutschland

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung,  Nebenberuflich,  Leistungsvertrag,  Brigade

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 3800 €
Zobrazené: 240

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Pracovné ponuky sú na trvalý pracovný pomer s nemeckou zmluvou, ktorú kandidáti obdržia pred vycestovaním. Bez podmienky znalosti cudzieho jazyka. Firma poskytuje aj zálohy.

Ponúkaná pozícia: Mechanik osobných a nákladných automobilov

Mzda: od 2800 € v čistom mesačne alebo od 13.80 € Brutto na hodinu

  • 7.00 € v čistom diéty na hodinu
  • Poobedný príplatok
  • Nočný príplatok
  • možnosť týždenných záloh

Výplata: Mesačná

Pracovné zmeny: Ranná/ Poobedná mena (podľa zákaziek)

Náplň práce:

  • Servisovanie a oprava motorových vozidiel.
  • Diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách.
  • Vykonávanie manuálnej údržby a servisu.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov.
  • Spolupráca s prijímacími technikmi a inými mechanikmi.
  • Vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových vozidlách.
  • Využívanie dostupných diagnostických a meracích zariadení na čo najrýchlejšie detekovanie a odstraňovanie vzniknutých závad.

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Monika Schwarzová
Mobile SVK: 00421 (0) 948 905 430
Email: info@vmrecruitment.com

Angestelltenbonus

  • Nemecká pracovná zmluva nadobu neurčitú
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Preplácané nadčasy
  • Diéty
  • Zabezpečenie firemného auta
  • Osobný prístup
  • Profesionálny rast
  • Pracovné a ochranné pomôcky

Information

Ihneď, podľa dohody

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss ohne Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

Odborné vyučenie ako automechanik. Odborná prax ako automechanik. Ochota pracovať na zmeny. Nemecký jazyk výhodou, ale nie podmienkou. Vodičský preukaz výhodou. Auto výhodou.

Sprachanforderungen

Deutsche Sprache - B1

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Firmenanschrift

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 VM Recruitment s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2