Optimis s.r.o.

Automechanik Nemecko, Belgicko

Arbeitsplatz

Ausland

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung,  Gewerbe

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 5000 €
Zobrazené: 89

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Do tímu radi prijmeme nových kolegov na dlhodobú prácu v špičkových autoservisoch
Náplň práce:

-Servisovanie a oprava motorových vozidiel.
-Diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách.
- Vykonávanie manuálnej údržby a servisu.
- Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov.
- Spolupráca s prijímacími technikmi a inými mechanikmi.
- Vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových vozidlách.

Angestelltenbonus

+ Možnosť práce na živnosť = sadzba od 18-20 €/hod na začiatok - podľa praxe
+ V prípade zmluvy na TPP /slovenská pracovná zmluva/ mzda od 15€/hod v čistom
/ po zaučení navýšenie a pravidelné prehodnocovanie mzdy /
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
/apartmán alebo rodinný dom komplet zariadený, samostatná izba/
+ príspevok na prvú cestu 100€

Information

dohodou

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss ohne Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

- Potrebná je prax s prácou v autoservise ako AUTOMECHANIK - Znalosť jazyka - komunikatívna angličtina alebo nemčina je výhodou nie podmienkou

Sprachanforderungen

Englische Sprache - B1

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme so špičkovými servismi v Belgicku a v Nemecku kde opravujeme autá po drobných nehodách.

Firmenanschrift

Pod Juhom 7666
91101 Trenčín

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 Optimis s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2