TEAM INDUSTRIES s.r.o.

Brúsič - Lipany

Arbeitsplatz

Lipany

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung,  Gewerbe

Bruttolohn und Belohnungen

Hodinová mzda: 5 €
Zobrazené: 244

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

  • SZČO od 7,50 € + variabilná zložka 1,70€.
  • Zamestnanec 5,80 € + príplatok za sťažený výkon práce 0,862€ + variabilná zložka 1,75€.
  • Náplň práce:                                                                                                        * príprava pracoviska, príprava na prácu
    * čítanie výkresovej a technickej dokumentácie
    * manipulácia s materiálom
    * práca s ručným náradím
    * brúsenie
    * ustavovanie
    * vizuálna kontrola procesu
    * kontrola a meranie správnosti dielcov
    * označuje materiál/produkty na pracovisku a produkty z neho odchádzajúce
    * údržba strojov / náradia, evidencia denníka údržby stroja

Angestelltenbonus

* MultiSport karta
* Práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti
* Technologicky špičkové vybavenie pracoviska
* Práca na zaujímavých produktoch a projektoch
* Kuchynka a obedy zabezpečené v priestoroch spoločnosti
* Zabezpečený pitný režim na pracovisku
* Vianočné balíčky pre zamestnancov
* Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov a ich rodiny
* Výborný pracovný kolektív
* Príspevok na dôchodok do 3. piliera

Information

Dohodou

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss ohne Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

Sprachanforderungen

zvoľte úroveň

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Firmenanschrift

Vaňovská 1189
03853 Turany

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 TEAM INDUSTRIES s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2