TEAM INDUSTRIES s.r.o.

Inšpektor kvality / nástupná mzda od 1.100 eur

Arbeitsplatz

Lipany

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 1100 €
Zobrazené: 108

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Si technický typ so zmyslom pre zodpovednosť a požiadavky na kvalitu? Hľadáme práve teba!

Tvojou náplňou práce bude:
* Vizuálna kontrola výrobkov a kontrola meradlami
* Vstupná a výstupná kontrola
* Hlásiť chyby nadriadenému, určenie ich závažnosti a možnosti opravy chybných výrobkov
* Dávať podnet na zastavenie výroby
* Spracovávať meracie protokoly
* Podieľať sa na zaškoľovaní pracovníkov v otázkach dodržiavania kvality výroby
* Vykonávať produktový a procesný audit.

Angestelltenbonus

Základná zložka mzdy 1100 eur + variabilná zložka 200 eur

*Možnosť kariérneho a platového rastu vzhľadom na zvyšovanie kvalifikácie a certifikácie z oblasti kvality
* Možnosť zaučiť sa na meranie 3D virtuálnou realitou, 3D scanerom a 3D Faro arm
* Možnosť certifikácie NDT a odborného zaučenia priamo v spoločnosti
* Príjemné pracovné prostredie a kolektív
* Stravovanie priamo v spoločnosti
* MultiSport karta
* Vitamínove balíčky 3x ročne
* Mikulášske a vianočné balíčky
* Práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti
* Nové, moderné priestory
* Technologicky špičkové vybavenie pracoviska
* Práca na zaujímavých produktoch a projektoch

Information

Nástup - ASAP

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss mit Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

Predchádzajúce pracovné skúsenosti z inšpekcie kvality v strojárskej výrobe -výhodou V prípade kandidáta bez certifikátov NDT - všetky potrebné kurzy na zvýšenie kvalifikácie budú uhradené na náklady Team Industries Znalosť čítania technických výkresov Certifikát interného auditora podľa ISO – výhodou Dynamická technicky orienovaná osobnosť Orientácia na detaily, uvedomenie si kvality a potrieb zákazníka

Sprachanforderungen

Slowakische Sprache - zvoľte úroveň

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Firmenanschrift

Vaňovská 1189
03853 Turany

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 TEAM INDUSTRIES s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2