PMP Montex s.r.o.

Montér / zámočník

Arbeitsplatz

Ausland,  Slowakische Republik

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung

Bruttolohn und Belohnungen

Hodinová mzda: 5 €
Zobrazené: 107

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Si manuálne zručný a rád cestuješ ? Ak nemáš rád stereotyp, pridaj sa do prosperujúcej firmy a podieľaj sa na veľkolepých projektoch v rámci Slovenska i zahraničia.

Tvojou náplňou bude predovšetkým:

  • montážne a demontážne práce za použitia vhodného náradia
  • bežné manuálne práce ako je rezanie, pílenie, ohýbanie, vŕtanie, lícovanie, brúsenie, skrutkovanie, a pod.
  • montovanie strojnotechnologických zariadení podľa technickej dokumentácie ako napr. výmenníky, armatúry, čerpadlá, chladiče, potrubné systémy a pod.)
  • dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP  a čistoty a poriadku na pracovisku
Mzda závisí od skúsenosti uchádzača.
Od 5 - 9 EUR/hod.Základná mzda + variabilná zložka + diéty od 243,60€ + príspevok na cestovanie + odmena za projekt. V prípade montéra - špecialistu, sa mzda pohybuje od 6,00 €.
Možnosť práce aj na živnosť. Výška odmeny pre živnostníka je individuálna a závisí od miesta výkonu práce.

Angestelltenbonus

Ponúkame Ti stabilitu a kariérny rast.

Pokiaľ nemáš dostatok skúseností, naučíme Ťa všetko potrebné a navyše tvoja kariéra môže rásť. Stačí, aby si mal chuť pracovať a učiť sa novým poznatkom.

Okrem toho aj príspevok na cestovné, príspevok na stravné.

Zabezpečujeme ubytovanie, školenie, OOPP.

Information

dohodou

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss ohne Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

Stredoškolské vzdelanie technického zamerania Manuálna zručnosť Spôsobilosť na prácu vo výške (nad 1,5 m) Ochota cestovať na turnusy Byť tímový hráč Spoľahlivosť

Sprachanforderungen

zvoľte úroveň

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby.

Firmenanschrift

Vlčie hrdlo 90
82107 Bratislava

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 PMP Montex s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2