Amikov job SK, s.r.o.

OPERÁTOR/KA VÝROBY (Automotive) | 1470€

Arbeitsplatz

Trnavský kraj

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 975 €
Zobrazené: 402

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Náplň práce:

  • Obsluha jednoduchých strojov
  • Nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
  • Naťahovanie a zahýbanie kože a koženky, orezávanie a všetky ostatné úpravy podľa technologického postupu
  • Ide o výrobu palubných dosiek do interiéru osobných automobilov

Angestelltenbonus

Ponúkame:

  • Zabezpečené UBYTOVANIE
  • Zaučenie v školiacom stredisku
  • Mzda po skúšobnej dobe až do výšky 1470Eur (vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu)
  • Nástupná mzda už od 975 € (50€ dochádzkový bonus + 100 €výkonnostná odmena + 60€ zmenové príplatky)
  • Príspevok na stravovanie
  • Možnosť týždenných záloh po 5 odpracovaných dňoch
  • Autobusová doprava - Senica, Rohov, Častkov, Lopašov, Oreské, Radošovce, Dubovce, Popudinské Močidľany, Trnovec, Holíč a Hodonín

Information

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Grundausbildung

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

Požadujeme:Manuálnu zručnosťFyzickú zdatnosťSamostatnosť

Sprachanforderungen

zvoľte úroveň

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku, Českej republiky aj zo zahraničia. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce.

Firmenanschrift

Andreja Hlinku 3786/40
917 0 Trnava

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 Amikov job SK, s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2