VM Recruitment s.r.o.

Pekár / Pekárka - Nemecko, od 2800 € v čistom mesačne, Aj bez jazyka

Arbeitsplatz

Deutschland

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung,  Nebenberuflich,  Leistungsvertrag,  Brigade

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 3800 €
Zobrazené: 195

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Pracovné ponuky sú na trvalý pracovný pomer s nemeckou zmluvou, ktorú kandidáti obdržia pred vycestovaním. Firma poskytuje aj zálohy.

Ponúkané pozície: Pekár, Pekárka

Miesto práce: Nemecko (viac lokalít)

Mesačná mzda: od 2800 € v čistom mesačne alebo od 13.80 € Brutto na hodinu plus

  • 7.00 € v čistom diéty na hodinu
  • Poobedný príplatok
  • Nočný príplatok
  • možnosť týždenných záloh*

Firemné ubytovanie: Samostatná izba/ spoločná izba-2 na izbe

  • Ubytovanie od 20 do 30€ na deň
  • MOŽNOSŤ NÁJSŤ SI VLASTÉ UBYTOVANIE PO PRÍCHODE!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    1. Príprava surovín – Pekár zabezpečuje správne množstvá múky, vody, droždia, cukru, soli a ďalších prísad potrebných na výrobu cesta.
    2. Miesenie cesta – Ručne alebo s pomocou strojov miesi cesto do správnej konzistencie.
    3. Kvasenie a odpočívanie – Kontroluje proces kvasenia cesta, aby dosiahlo správnu štruktúru a chuť.
    4. Tvarovanie výrobkov – Tvaruje cesto do rôznych foriem, napríklad bochníky chleba, rožky, bagety alebo koláče.
    5. Pečenie – Vkladá výrobky do pecí a sleduje čas a teplotu pečenia, aby zabezpečil optimálny výsledok.
    6. Kontrola kvality – Po upečení kontroluje kvalitu výrobkov, aby boli správne upečené a mali dobrú chuť a vzhľad.
    7. Čistenie a údržba – Udržiava čistotu v pekárni a pravidelne čistí nástroje a stroje používané pri pečení.
    8. Inovácia receptov – V niektorých pekárňach sa od pekára očakáva aj vytváranie nových receptov a inovácií, aby prilákal zákazníkov novými produktmi.
    9. Dodržiavanie hygienických noriem – Zabezpečuje, aby práca prebiehala podľa predpísaných hygienických a bezpečnostných štandardov.

    Pekár musí mať dobré organizačné schopnosti, byť precízny a často pracovať skoro ráno, aby boli čerstvé výrobky pripravené včas.

Prosím kontaktujte Nás pre viac informácií:

Monika Schwarzová
00421 948 905 430
info@vmrecruitment.com

Nájdete Nás:

Angestelltenbonus

  • Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Preplácané nadčasy
  • Diéty
  • Osobný prístup
  • Profesionálny rast
  • Pracovné a ochranné pomôcky

Information

Ihneď, podľa dohody

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Grundausbildung

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

Nemecký jazyk na úrovni A2 Vodičský preukaz Auto

Sprachanforderungen

zvoľte úroveň
Deutsche Sprache - B1

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Firmenanschrift

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 VM Recruitment s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2