Bodenbach Fachpersonal e.K.

Práca v Nemecku pre VODOINŠTALATÉROV na Zmluvu - zabezpečené UBYTOVANIE!

Arbeitsplatz

Deutschland

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 3.8 €
Zobrazené: 349

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž a demontáž rozvodov vykurovania, vody a kanalizácie

- Pokládka kanalizácie a vodovodu pri budovaní inžinierskych sietí

- Montáž, opravy a údržba rozvodov vody, kanalizácie

- Opravy sociálnych zariadení (rozvody, sanita)

- Vykonávanie plánovanej údržby podľa plánov

- Pracovná doba je 8 -10 hodín denne, 4-5-6 dní v týždni (po dohode)

- Nutná pracovná nemčina pri komunikácií s vedúcim stavby (min.1 zo skupiny)

-Vlastné auto pre flexibilitu výhodou (min.1 zo skupiny)

- Práca vhodná aj pre pomocníka!

Angestelltenbonus

Zamestnanecké výhody, benefity

- Budeš mať pracovnú nemeckú zmluvu na dobu neurčitú, čo ti zabezpečí stabilitu a istotu v zamestnaní.

- Nemusíš sa obávať o svoje financie v prípade voľna alebo choroby, pretože ti budeme stále vyplácať mzdu.

- Vychutnáš si výhody podnikového dôchodkového systému a ďalšie sociálne benefity, ktoré ti zabezpečia pohodlný a bezstarostný život.

- Nenechaj si újsť aj 200 EURové Vianočné odmeny.

- Nemusíš sa starať o ubytovanie a cestovné, pretože my ti to zorganizujeme.

- Dostaneš pracovný odev Engelbert Strauss a kufrík s náradím, ktorý ti pomôže vykonávať tvoju prácu s ľahkosťou a štýlom.

- Získaš nadtarifný plat a ochranu prostredníctvom kolektívnej zmluvy iGZ, čo ti zaručí spravodlivé a atraktívne finančné ohodnotenie. Nadtarífna mesačná mzda od 2.240€ - 2.880€ brutto a plus mesačný príplatok od 640€ - 1.280€ v čistom pri 160 odpracovaných hodinách.

- Budeš mať možnosť rásť v našej spoločnosti a získať nové kvalifikácie a skúsenosti.

- Máš kamoša, ktorý sa chce tiež posunúť ako ty? Neváhaj a odmeň sa za doručenie 500 EURami.

- Necháme ťa na pokoji od administratívnych záležitostí, pretože ti poskytneme podporu vo vyriešení týchto záležitostí.

Ak si ambiciózny a hľadáš stabilnú prácu s výhľadom na kariérny rast a atraktívne finančné ohodnotenie, pridaj sa k nášmu tímu a staň sa súčasťou úspešnej firmy!

Information

Dohodou

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss ohne Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

- Máš vyučenie ako inštalatér - Alebo niekoľko ročné skúsenosti ako inštalatér bez vyučenia - Si proste pomocník v tejto oblasti - Vlastné auto a vodičský preukaz je veľkou výhodou - Nemecký jazyk na minimálnej úrovni A2 - Ochota cestovať - Flexibilita, motivácia a spoľahlivosť sú nutnosťou - Hľadáme aj mladých vyučených ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať

Sprachanforderungen

Deutsche Sprache - B1

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Bodenbach Fachpersonal…...sme renomovaná nemecká personálna agentúra, ktorá sa venuje hlavne odvetviu ,, HANDWERKLICHE FACHKRÄFTE,, už viac ako 10 rokov. Rodina a práca sú v našej spoločnosti veľmi dôležité, ako aj spokojnosť a tiež ľudský prístup je pre nás prioritou!

Firmenanschrift

Am Römerhof 5b-7
35516 Münzenberg

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 Bodenbach Fachpersonal e.K. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2