VM Recruitment s.r.o.

Šofér autobusu - Holandsko - od 2600 € - 2900 € mesačne v čistom- aj so základnou angličtinou

Arbeitsplatz

Niederlande

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 3600 €
Zobrazené: 724

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

VM Recruitment Vám ponuka novú pracovnú pozíciu v Holandsku.

Ponúkaná pozícia: Šofér autobusu, vodič skupiny D

Miesto práce: Holandsko, viac lokalít

Mzda: Od 16.64 € na hodinu

  • Platová tarifa vychádza zo skúseností, ktoré kandidáti majú.
  • Čistá mzda vychádza mesačne 2600 € - 2900 €

Príplatky:

  • + Nadčas preplatený 35% extra

    + príplatok 0.21 € za km za cestovanie do práce

    + 8.33 % príspevok na dovolenku preplácaný k výplate extra

    + 27.5 dňa dovolenky

    + ET schéma (úľava na daniach)

Výplata: týždenne

Pracovné zmeny:

  • Podľa potreby minimálne 40 hodín týždenne.
  • Možnosť pracovať nočné zmeny za príplatky cez víkend.

Náplň práce:

  • kontrola autobusu pred cestou
  • zapisovanie km cez pracovný deň
  • kontrola trasy
  • preprava zákazníkov
  • po skončení smeny pripraviť autobus na ďalšiu jazdu

Ubytovanie:

  • V zdieľaných domoch, 98.00 € týždenne vrátane všetkých energií.
  • Kandidát má prvé 3 mesiace zadarmo ubytovanie.

Doprava do práce: vlastné auto alebo možnosť prenajať auto za 75€ týždenne

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Martina Zámečníková
+421911784430
martina@vmrecruitment.com

Angestelltenbonus

  • Pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
  • Mzda každý týždeň
  • Asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením 35.58€ týždenne
  • Zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
  • Zabezpečené ubytovanie
  • Práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou prechodu na prácu s dobou neurčitou
  • Nástupy sú možné každý týždeň

Information

Ihneď, podľa dohody

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss ohne Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

Vodičský preukaz, skupina D, karta vodiča. Po príchode testovacia jazda.

Sprachanforderungen

Englische Sprache - B1

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Firmenanschrift

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 VM Recruitment s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2