PMP Montex s.r.o.

Vodič sk. C/žeriavnik

Arbeitsplatz

Slowakische Republik

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung

Bruttolohn und Belohnungen

Hodinová mzda: 6 €
Zobrazené: 307

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Máš skúsenosti s obsluhou nákladného vozidla a vieš bezpečne a efektívne narábať s hydraulickým zariadením alebo s mobilným žeriavom ?

PRIDAJ SA DO NÁŠHO TÍMU a PRILOŽ SVOJU RUKU K DIELU !

Tvojou hlavnou náplňou práce bude predovšetkým:

  • riadenie a obsluha mobilného žeriavu, prípadne nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou a jeho používanie na montážne práce
  • starostlivosť o zverené vozidlo (interiér a exteriér vozidla)
  • pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj pomocné montážne činnosti

Nemáš dostatok skúseností ? Nevadí, zaškolíme Ťa.

Mzda od 6,50 - 9 EUR/hod.

Základná mzda + variabilná zložka + diéty od 243,60€ + príspevok na cestovanie. Možnosť práce aj na živnosť. Uvedená mzda závisí od skúseností daného uchádzača.

Výška odmeny pre živnostníka je individuálna a závisí od miesta výkonu práce.

Angestelltenbonus

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby.

Kladieme dôraz na dlhodobú spoluprácu, individuálny prístup, férovosť, budovanie dobrých vzťahov a bezpečnosť pri práci.

Poskytujeme ubytovanie, OOPP, školenie, príspevok na stravné i cestovné.

Okrem toho ponúkame  kariérny rast, referral bonus (odporučenie kamaráta), mzda vyplatená načas, motivujúce finančné ohodnotenie a príspevky zo sociálneho fondu vrátane teambuildingov.

Information

ihneď

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Sekundarabschluss ohne Abitur

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

- vodičské oprávnenie sk. C - skúsenosti s riadením a obsluhovaním mobilného žeriavu na automobilovom podvozku sk. Aa - doklad o psychickej spôsobilosti - podmienkou - kvalifikačná karta vodiča - podmienkou - tachografová karta vodiča - výhodou - osvedčenie o obsluhe hydraulickej ruky - výhodou - očakávame zodpovednosť, spoľahlivosť a ochotu cestovať na turnusy .

Sprachanforderungen

zvoľte úroveň

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Firmenanschrift

Vlčie hrdlo 90
82107 Bratislava

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 PMP Montex s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2