SM Personal Agency s. r. o.

Hľadáme stolára/tesára pre prácu do Švajčiarska

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Na dohodu,  Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 34 €
Zobrazené: 255

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Švajčiarsko

Popis práce: Do nášho tímu hľadáme skúseného a spoľahlivého stolára/tesara, ktorý bude pracovať na rôznych projektoch v rámci Švajčiarska. Práca zahŕňa predovšetkým stavbu drevených domov a iných drevárskych konštrukcií podľa požiadaviek klientov.

Náplň práce:

  • Stavba drevených domov a konštrukcií
  • Montáž drevených prvkov a panelov
  • Opracovanie dreva a drevených materiálov
  • Inštalácia interiérových prvkov a vybavenia
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu a koordinácia projektov
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a štandardov kvality

Požiadavky:

  • Výučný list alebo iné odborné vzdelanie v odbore stolár/tesar
  • Minimálne 3 roky praxe na pozícii stolár/tesar
  • Schopnosť čítať technické výkresy
  • Znalosť práce s rôznymi drevoobrábacími strojmi a nástrojmi
  • Samostatnosť, precíznosť a zmysel pre detail
  • Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni - telefonicky overime
  • Ochota pracovať v zahraničí

Ako sa prihlásiť: Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku na emailovú adresu: martin.rusnak@opus-personal.ch  alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +41 79 529 64 35.

Tešíme sa na vašu reakciu!

Ponúkame:

  • Stabilné zamestnanie v renomovanej firme
  • Atraktívne finančné ohodnotenie (Od CHF 34.- na hodinu + CHF 18/16 diety zavisi od miesta vykonu prace)
  • Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • Možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
  • Stabilné zamestnanie na švajčiarsku pracovnú zmluvu
  • Povolenie na pobyt samozrejmosťou

Informácie o výberovom konaní

Dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Sme slovenský rekrúter sprostredkujúci profily kandidátov priamo pre švajčiarskú personálnu agentúru OPUS Personal AG. Priamo v tejto švajčiarskej agentúre kooperuje náš manažér Martin so sídlom v meste Brig. Budúcich kandidátov vyberáme až po telefonickom rozhovore a dlhodobom zvážení. Poskytujeme poradenstvo bez nároku na províziu od budúcich zamestnancov-temporär. Zodpovedná osoba na Slovensku: Ing. Samuel Rusnák. Pracovnú zmluvu, ochranu osobných údajov GDPR a podmienky spolupráce dodáva OPUS Personal AG v nemeckom, anglickom alebo talianskom jayzku. Komunikácia s kandidátom prebieha v slovenskom ako aj v nemeckom jazyku.

L.Saru 2348/4
07501 Trebisov

*všetky údaje sú povinné