Pizzeria Alfonso

Kuchár -ka | aj páry + ubytovanie| Rakúsko | 2300€

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2300 €
Zobrazené: 786

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

     Pizzeria Alfonso v Rakúsku hľadá  kuchára alebo kuchárku s praxou a zodpovednosťou.

    Hľadáme možno aj 2 osoby možno pár alebo 2 jednotlivcov. Zároveň ponúkame pozíciu pre čašníčky aj upratovačky a pomocníčky v kuchyni.

Platba v závislosti od kvalifikácie ale prostredníctvom kolektívnej zmluvy.

Výhodou sú základy nemčiny.

Výhodou je ak máte skúsenosti s prípravou pizze.

Plat pre kuchára 2000 - 2300€

Plat pre pomocníka v kuchyni 1500 - 2000€

00436642532410

  •  možnosť ubytovania

speisekarte_alfonso

Informácie o výberovom konaní

Sofort / Ihňeď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Willkommen im Restaurant & Pizzeria Alfonso! Die Pizzeria Alfonso in Alland sorgt bereits seit über 20 Jahren für Ihr leibliches Wohl.Lassen Sie sich geschmacklich verwöhnen und besuchen Sie uns in der Hauptstraße 103, in A-2534 Alland.Selbstverständlich liefern wir unsere Köstlichkeiten auch zu Ihnen nach Hause (Alland und Umgebung).Gemütliche Atmosphäre, eine ausgezeichnete Küche, heimische und internationale Spezialitätenund ein großer und schattiger Gastgarten – all das erwartet Sie bei uns.Wir freuen uns auf Ihren Besuch!

Hauptstraße 103
2534 Alland

*všetky údaje sú povinné