Bodenbach Fachpersonal e.K.

Práca v Nemecku pre ELEKTRIKÁROV na Zmluvu - zabezpečené UBYTOVANIE!

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3800 €
Zobrazené: 324

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia systémov a komponentov

- Inštalácia zariadení na dodávku energie, osvetľovacie systémy, pohony, spínacie, riadiace a regulačné zariadenia a vytvoriť elektrické pripojenia

- Inštalácia prijímacích a komunikačných systémov, ako aj dátových sietí

- Pripojinie telekomunikačných koncových zariadení a systémov k telekomunikačnej sieti

- Inštalovať a uviesť do prevádzky systémy pre záložné napájanie a decentralizovanú výrobu energie (napr. fotovoltaické systémy).

- Inštalovať a konfigurovať systémy riadenia budov vrátane súvisiaceho softvéru, vytvárať a inštalovať riadiace programy, monitorovať programové sekvencie, aplikovať testovacie programy a opravovať chyby

- Vykonávať elektrické merania, testovať technologické systémy budov a uvádzať ich do prevádzky

- Kontrola a udržba elektrických systémov, zariadení a bezpečnostných zariadení

- Vykonávať kontroly a údržbárske práce, opravovať systémy a komponenty

- Kontrola funkcií, prevádzková bezpečnosť a energetická účinnosť zariadení a systémov

- Kontrola, plánovanie a nainštaľovanie zariadení na ochranu pred bleskom

- Analýza porúch, odstránenie chýb

- Dokumentácia vykonanej práce

- Budeš mať pracovnú nemeckú zmluvu na dobu neurčitú, čo ti zabezpečí stabilitu a istotu v zamestnaní.

- Nemusíš sa obávať o svoje financie v prípade voľna alebo choroby, pretože ti budeme stále vyplácať mzdu.

- Vychutnáš si výhody podnikového dôchodkového systému a ďalšie sociálne benefity, ktoré ti zabezpečia pohodlný a bezstarostný život.

- Nenechaj si újsť aj 200 EURové Dovolenkové a Vianočné odmeny.

- Nemusíš sa starať o ubytovanie a cestovné, pretože my ti to zorganizujeme

- Dostaneš pracovný odev Engelbert Strauss a náradie, ktoré ti pomôže vykonávať tvoju prácu s ľahkosťou a štýlom.

- Získaš nadtarifný plat a ochranu prostredníctvom kolektívnej zmluvy iGZ, čo ti zaručí spravodlivé a atraktívne finančné ohodnotenie! Nadtarífna mesačná mzda od 2.240€ - 2.880€ brutto a plus mesačný príplatok od 640€ - 1.280€ v čistom pri 160 odpracovaných hodinách.

- Budeš mať možnosť rásť v našej spoločnosti a získať nové kvalifikácie a skúsenosti.

- Máš kamoša, ktorý sa chce tiež posunúť ako ty? Neváhaj a odmeň sa za doručenie 500 EURami.

- Necháme ťa na pokoji od administratívnych záležitostí, pretože ti poskytneme podporu vo vyriešení týchto záležitostí.

Ak si ambiciózny a hľadáš stabilnú prácu s výhľadom na kariérny rast a atraktívne finančné ohodnotenie, pridaj sa k nášmu tímu a staň sa súčasťou úspešnej firmy!

Informácie o výberovom konaní

Dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- Máš vzdelanie v elektrotechnickom priemysle alebo porovnateľné školenie - Vieš pracovať podľa plánu/nákresu - Elektroinštalácie v starých a nových budovách, ako aj v priemyselných a obchodných priestoroch - Pracovná doba je 8 -10 hodín denne, 4-5-6 dní v týždni (po dohode) - Nutná pracovná nemčina pri komunikácií s vedúcim stavby (min.1 zo skupiny) - Vlastné auto pre flexibilitu výhodou (min.1 zo skupiny) - Práca vhodná aj pre pomocníka!

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Bodenbach Fachpersonal…...sme renomovaná nemecká personálna agentúra, ktorá sa venuje hlavne odvetviu ,, HANDWERKLICHE FACHKRÄFTE,, už viac ako 10 rokov. Rodina a práca sú v našej spoločnosti veľmi dôležité, ako aj spokojnosť a tiež ľudský prístup je pre nás prioritou!

Am Römerhof 5b-7
35516 Münzenberg

*všetky údaje sú povinné