MAGETRA/PALIFOR

VODIČ MEDZINARODNEJ KAMIONOVEJ DOPRAVY -MAGETRA / PALIFOR | 3085€

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3085 €
Zobrazené: 1168

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovarov v rámci EU, prevažne Benelux , Nemecko , Francúzsko

  • dobré platové podmienky, zalohové platby, nízke danove zaťazenie,rodinné prídavky /285 € na prvé dieta / ,nové vozidlá
  • pracovná zmluva so zahraničnou spoločnosťou v Luxembursku na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 3 mesiace , pre MAGETRA GROUP
  • dľžka turnusu 3+1, 6+2, 4+2
  • doprava do zamestnania vozidlom zamestnavateľa z miesta bydliska / minibus

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

serioznosť, zodpovednosť , spolahlivosť

Jazykové požiadavky

Slovenský jazyk - A1

Firma v Luxemburgu zaoberajúca sa medzinaárodnou kamionovou dopravou

Op d´Smett, 3
9964 Huldange / Luxembursko

*všetky údaje sú povinné