Operátor v strojárenskej výrobe

Prorsum, s.r.o.

Arbeitsplatz

Malacky

Beschäftigung

Dauerbeschäftigung

Bruttolohn und Belohnungen

Mesačná mzda: 1300 €
Zobrazené: 102

Job-Informationen

Stellenbeschreibung, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vkladanie dielov do robotickej zváracej bunky
  • obsluha jednoduchých strojov (zvarovňa, lisovňa, lasery)
  • vizuálna kontrola zvarových spojov - odhalenie nezhodných dielov
  • práca na 8 hodinové zmeny (ranná, nočná, poobedná) - víkend voľný

Angestelltenbonus

  • motivačné platové podmienky od 1300 €/mes. brutto = 1 017 € + prémie za výkon až do 150 € + príplatok za dochádzku 50 € + príplatky nočná, poobedná, víkend, sviatok + 13-ty plat + stravné lístky 5,85 €
  • zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na ubytovanie 100 € alebo možnosť ubytovania
  • doprava zdarma – linka Senica, Skalica, Borský Svätý Jur, Šaštín-Stráže

Information

ASAP

Mitarbeiteranforderungen

Erforderliche Ausbildung

Grundausbildung

Persönlichkeitsvoraussetzungen und Fähigkeiten

- skúsenosti s obsluhou výrobných strojov výhodou - pracovitosť a zodpovedný prístup práci - manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

Sprachanforderungen

zvoľte úroveň

Firmeninformation

Kurze Merkmale des Unternehmens

Personálna agentúra.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Firmenanschrift

Hollého 23
90101 Malacky

Kontakt

0914350301

Antworten Sie, indem Sie das Kontaktformular ausfüllen und Ihren Lebenslauf senden

Mit * gekennzeichnete Daten sind erforderlich
suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 1 Prorsum, s.r.o. suhlas so spracovanim osobnych udajov - cast 2