TOMARK s.r.o.

Mechanik drakár- klampiar (letecká výroba)

Miesto výkonu práce

Prešov

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 6 €
Zobrazené: 54

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do leteckej výroby príjmeme nového kolegu, ktorému manuálna práca nie je cudzia. Vaša skúsenosť so strojárstvom alebo prácou mechanika bude pre Vás výhodou, nie však podmienkou, radi Vás zaučíme. Náplň práce na pozícií mechanika-drakára bude:

- výroba a montáž podzostáv a zostáv draku lietadla podľa technickej dokumentácie

- evidovanie technických údajov o priebehu a výsledku realizovanej práce

- zodpovednosť za včasnú a kvalitnú  výrobu, montáž, údržbu, opravu drakovej časti lietadla

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť, samostatnosť dôslednosť - znalosť čítania technickej dokumentácie - chuť pracovať

Jazykové požiadavky

Slovenský jazyk - B2

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel Viper SD4 a Skyper GT9, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Strojnícka 5
08001 Prešov

Kontakt

+421914330114

*všetky údaje sú povinné