Obsluha strojnej linky

Prorsum, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Malacky

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1300 €
Zobrazené: 239

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov na výrobu nábytku (vŕtanie, ohraňovanie, fóliovanie, tmelenie)

- nastavovanie a kontrola nastavení strojov.

- práca s technickými výkresmi

- práca na 3 zmeny (8-hodinové)

- mzda 6,94 €/hod. + príplatky + dochádzkový bonus 100 € + 5,85 € stravné lístky (zamestnanec má zrážku len 0,75 € za stravný lístok)

- zamestnanecká doprava ZDARMA zo smerov – Holíč, Plavecký Peter, Šaštín - Stráže

- príspevok na ubytovanie 300 € (nad 200 km od bydliska)

 - dochádzkový bonus 100 €

- príplatok nadčas 25%, nadčas v sobotu 35%, práca cez sviatok 165%, príplatok za prácu v sobotu 65 %
- pitný režim, dotácia na stravu

- odmena za dlhoročnú prácu

Informácie o výberovom konaní

ASAP

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

čítanie a orientácia v technickom výkrese

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Personálna agentúra.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hollého 23
90101 Malacky

Kontakt

0914350301

*všetky údaje sú povinné