Operátor v strojárenskej výrobe

Prorsum, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Malacky

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1300 €
Zobrazené: 121

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vkladanie dielov do robotickej zváracej bunky
  • obsluha jednoduchých strojov (zvarovňa, lisovňa, lasery)
  • vizuálna kontrola zvarových spojov - odhalenie nezhodných dielov
  • práca na 8 hodinové zmeny (ranná, nočná, poobedná) - víkend voľný

  • motivačné platové podmienky od 1300 €/mes. brutto = 1 017 € + prémie za výkon až do 150 € + príplatok za dochádzku 50 € + príplatky nočná, poobedná, víkend, sviatok + 13-ty plat + stravné lístky 5,85 €
  • zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na ubytovanie 100 € alebo možnosť ubytovania
  • doprava zdarma – linka Senica, Skalica, Borský Svätý Jur, Šaštín-Stráže

Informácie o výberovom konaní

ASAP

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

- skúsenosti s obsluhou výrobných strojov výhodou - pracovitosť a zodpovedný prístup práci - manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Personálna agentúra.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hollého 23
90101 Malacky

Kontakt

0914350301

*všetky údaje sú povinné